Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siyaset akademisine yeniden başlanıyor

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, yoğun talep üzerine Siyaset Akademisi'nin tekrar başlayacağının müjdesini verdi

Giriş Tarihi: 14.3.2016
Siyaset akademisine yeniden başlanıyor
AK Parti Antalya İl Başkanlığı, ilçe teşkilatlarının bölgelerinde daha aktif olmaları, mevcut üyeler ve yeni üye katılımlarını artırmak amacıyla toplantı düzenlendi. AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkan Yardımcısı Mehmet Sami Mallı ve İl Başkanı Rıza Sümer'in katılımı ile düzenlenen ilk toplantıda, AK Parti ilçe başkanlıklarında görevli AR-GE Başkanları katıldı.

500 BİN ÜYE SEFERBERLİĞİ
İl Başkanı Rıza Sümer genel merkez tarafından daha önce yapılan ve yoğun bir talebin olduğu 'Siyaset Akademisi' için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Sümer, "Tüm teşkilatlarımızın üye güncellemesi ve yeni üye kayıtları üzerinde titizlikle durmalarını istiyoruz. 250 bin olan üye sayımızı 500 bine çıkarmak için çalışıyoruz. Tüm ilçelerimizde üye kayıtları konusunda büyük bir gayret olduğunu görüyorum. 2019 seçimlerinden önce üye sayımızı 500 bine çıkaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.

2 GÜNLÜK KAMP
Toplantıda, AR-GE'den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zihni Kilit, hayata geçirilecek yeni otomasyon sistemi ve Hedef 500 Bin Üye Proje başta olmak üzere yapılan çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. İl Teşkilat Başkanı Abdullah Işıkhan ise "Antalya İl Teşkilatı olarak birçok ilke imza atıyoruz. Bunların başında mahalle başkanlarımız için düzenlediğimiz iki günlük kamp ve mahalle başkanları danışma meclislerimiz gelmektedir" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyaset akademisine yeniden başlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN