Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EXPO'ya Turkuvaz çıkarması

Giriş Tarihi: 17.3.2016
EXPO'ya Turkuvaz çıkarması

EXPO 2016'nın Ana Medya Sponsoru SABAH gazetesi ile bağlı bulunduğu Turkuvaz Medya Grubu'nun diğer yayın organlarının yönetici ve yazarları EXPO alanında incelemelerde bulundu

EXPO 2016 Antalya ana medya sponsoru SABAH gazetesi ile bağlı bulunduğu Turkuvaz Medya Grubu'nun yönetici ve yazarları EXPO Alanı'na çıkarma yaptı. SABAH Gazetesi'nden Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, köşe yazarı Şelale Kadak, ekonomi muhabiri Betül Alakent, TAKVİM Gazetesi'nden Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, Ekonomi Müdürü Faruk Erdem ve Yazar Bülent Erandaç, A HABER'den Haber Koordinatörü Fatih Atik, SABAH Akdeniz'den Yazı İşleri Müdürü Talip Yümsel ve Haber Müdürü İbrahim Okumamış, FORBES Dergisi Editörü Birol Biçer, PARA dergisinden Saime Atalay, Kurumsal İletişim Grup Müdürü Fecir Alptekin ve Kurumsal İletişim Uzmanı Yıldız Tekin, Türkiye'nin ilk EXPO'sunda yapılan çalışmaları yerinde görerek yetkililerden bilgi aldı.

A HABER'E BAĞLANDI

Turkuvaz Medya Grubu yönetici ve yazarları Türkiye'nin ilk EXPO'sunda artık sona yaklaşılan çalışmaları görüp hayranlıklarını dile getirirken, aynı gün alanda incelemelerde bulunan EXPO 2106 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile sohbet etme imkanı da buldu. Bakan Çelik aynı zamanda EXPO alanından A Haber'e canlı yayınla bağlanarak çalışmalarla ilgili son durumu kamuoyu ile paylaştı.

BİLET MÜJDESİ

Bakan Faruk Çelik, EXPO ile ilgili bir de müjde vererek yoğun talep olan indirimli bilet ve sezonluk kart satışları için 15 Mart'ta biten sürenin 31 Mart'a kadar uzatıldığını açıkladı. 1Nisan'dan itibaren bilet fiyatlarının artacağını, açılıştan sonra daha da yükseleceğini hatırlatan Bakan Çelik, "Vatandaşlarımızın biletlerini 15 gün içerisinde temin etmelerinin onların menfaatine bir durum olduğunu ben bir kez daha ifade etmiş olayım" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO'ya Turkuvaz çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN