Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat ilçesi büyüyor

Giriş Tarihi: 17.3.2016
Manavgat ilçesi büyüyor

Manavgat Belediyesi 6. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'nda yeni proje ve yatırımlarını tanıtmak amacıyla yerini aldı. Manavgat Belediyesi bu yıl fuarda büyük yatırım ve projelerini de ziyaretçilerle paylaşacak.

BÜYÜK YATIRIMLAR
Atatürk Kültür Merkezi, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi, Atatürk Stadyumu, Huzurevi, Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi, Hayvan Barınağı, Cumhuriyet Meydanı gibi büyük yatırımları, hataya geçiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yeni projelerini de hızla hayata geçirmeye devam ediyor.

YAPILACAK ÇOK İŞ VAR
Başkan Sözen, kenti geleceğe taşıyacak olan belediyenin büyük yatırım ve inşaatlarını da sık sık denetliyor. Başkan Sözen'in 2016 yılında yapacağını açıkladığı, yaya köprüsü yapımı, Sorgun Sahil Park Tesisleri, Nikah Salonu, yeni mesire alanları, Side Antik Kenti Meydanları Kentsel Tasarım Projesi, Kız Öğrenci Yurdu, Hasta Yakınları Misafirhanesi, MANBİS (Kiralık Bisikletle Gezme), Engelli Koordinasyon Merkezi, Engelsiz Park, Engelsiz Kafe, Kitap Kafe gibi insan odaklı, doğa, tarih ve çevreye önem veren projeleri ise önümüzdeki günlerde bir bir hayata geçirilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat ilçesi büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN