Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP Antalya’da afiş krizi çıktı

Muratpaşa Belediyesi afişinde Kılıçdaroğlu yerine Atatürk resmi yer alınca CHP başka bir afiş hazırlattı. Atatürk resminin olmadığı afiş internette paylaşıldı

Giriş Tarihi: 19.3.2016
CHP Antalya’da afiş krizi çıktı

CHP Antalya'da bitmek bitmeyen kavga ve krizlere bu kez de Muratpaşa Belediyesi ile CHP İl Teşkilatı arasında yaşanan afiş krizi eklendi. Muratpaşa Belediyesi, 19 projesinin açılışını yapacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun resmine, afişinde yer vermeyince bunu beğenmeyen CHP İl Teşkilatı ikinci bir afiş hazırlatıp internet üzerinden partililere gönderdi. Bu afişte Atatürk yerine Kemal Kılıçdaroğlu'na yer verildi.

AÇILIŞLAR BUGÜN YAPILACAK
Muratpaşa Belediyesi, bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile gerçekleştirilecek olan 19 projesinin toplu açılışı töreni için bir afiş hazırlatarak şehrin dört bir yanına astı. Afişte Atatürk resmi kullanılırken açılışı yapacak yatırımlar ön plana çıkarıldı. Açılışları yapacak olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun adı afişte küçük kalırken Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın adı alt bölümde daha okunaklı olarak dizayn edildi. Bu afişin şehrin dört bir yanındaki megalight'lara asılması ile İl Teşkilatı ile Muratpaşa Belediyesi arasında kriz patlak verdi.

ATATÜRK YOK KILIÇDAROĞLU VAR
Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun adının küçük kullanıldığını resminin ise hiç kullanılmadığını gören CHP Antalya İl Başkanlığı ikinci bir afiş hazırlatarak töreni ve Genel Başkan'ın gelişini Antalyalılara internet üzerinden duyurmaya çalıştı. Afiş sosyal medyada paylaşıldı, mail adreslerine gönderildi.
Partinin yaptırdığı afişte Genel Başkan'ın fotoğrafı büyük boy kullanılırken Atatürk resmine yer verilmedi. İl teşkilatının hazırladığı afişte Muratpaşa Belediyesi'nin adına da hiç yer verilmedi. CHP'de yaşanan afiş krizi Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal ile teşkilatın arasının açık olduğu iddialarını da gündeme getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Antalya’da afiş krizi çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN