Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilişim sınıfı tamam

Kepez Belediyesi'nin Halil Akyüz Ortaokulu'na kazandırdığı bilişim sınıf açıldı. Belediye bu yıl toplam 7 bilişim sınıfı yapacak

Giriş Tarihi: 21.3.2016
Bilişim sınıfı tamam

Kepez Belediyesi, 7 okula kazandıracağı bilişim sınıfının ilkini Kütükçü Mahallesi'ndeki Halil Akyüz Ortaokulu'nda öğrencilerle buluşturdu. Başkan Hakan Tütüncü, bilişim sınıfının açılışında mahalleye yeni okul müjdesi verdi. Geçen yıl 3 okula kazandırılan bilişim sınıfı, 7 okula daha kuruluyor. Yatırım programına alınan 7 bilişim sınıfının ilki de Kütükçü Mahallesi'ndeki Halil Akyüz Ortaokulu'nda törenle hizmete girdi.

SÖZÜMÜZÜ TUTTUK
Başkan Hakan Tütüncü, Kütükçü Mahallesi'ne vermiş olduğu hizmet sözlerinin tamamına yakınını yerine getirmiş olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Halil Akyüz Ortaokulu'nu, ziyaretinde talep edilen bilişim sınıfını en kısa sürede öğrencilerin hizmetine sunacağının sözünü verdiğini anımsatan Tütüncü, "Bugün sözümüzü tuttuk. Hayırlı uğurlu olsun" dedi. Tütüncü, konuşmasının ardından, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Kütükçü Mahalle Muhtarı Mustafa Şimşek, Okul Müdürü Birol Karabulut, öğretmenler ve öğrenciler ile kurdeleyi keserek hizmete açtı. Başkan Tütüncü, 15 bilgisayardan oluşan bilişim sınıfını öğrencilerle gezdi ve burada açılışın anısına hatıra fotoğrafı çekildi. Öğrenciler, bilişim sınıfı hizmetinden dolayı Tütüncü'ye teşekkür etti. Kepez Belediyesi, bilgisayar ile beraber bilişim sınıflarının sandalye ve masalarını da karşılıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilişim sınıfı tamam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN