Türkiye'nin en iyi haber sitesi

da köpek kavgası

Öğretmen Nurgül Kaşıkçı’nın sahipsiz kedi ve köpekler için dışına mama ve su koymasıyla başlayan veli-öğretmen tartışması karakola taşındı

Giriş Tarihi: 31.3.2016
Okulda köpek kavgası
Antalya'nın Konyaaltı Ortau'nda İngilizce öğretmeni olan Nurgül Kaşıkçı, sahipsiz kedi ve köpek için okul dışına mama ve su koymaya başlayınca öğrenci velisi Canan okul çevresinde köpeklerin çoğaldığını, öğrencilere ve araç sahiplerine tehlike oluşturduğunu gerekçe göstererek konuyu önce BİMER'e ardından okul yönetimine bildirdi. Okul yönetimi Nurgül Kaşıkçı'yı uyararak, okula yakın yerlere mama konulmamasını istedi. Bunun üzerine öğretmen Nurgül Kaşıkçı okulun karşısındaki parka mama ve su koymaya devam etti. Öğretmen Nurgül Kaşıkçı ve öğretmen eşi Ulaş Kaşıkçı ile öğrenci velisi Canan- Yusuf Karataş, karşılıklı olarak birbirleriyle sözlü tartışmaya girdi.

KONU ADLİYEYE TAŞINDI

Tartışmanın büyümesi üzerine okuldaki diğer öğretmenler tarafları ayırdı. Fatih Merkezi'ne giden Kaşıkçı çifti ile Karataş çifti karşılıklı birbirlerinden şikayetçi oldu. Konyaaltı Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetiminde yer alan Necibe Babacı da yaşananlarda öğretmenleri haklı bulduklarını söyledi. Polis merkezindeki ifadelerin ardından serbest kalan taraflar, konuyu adliyeye de taşıyacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okulda köpek kavgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN