Dev proje finale kaldı

TÜSİAD ve Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen '13. e (eTR) Ödülleri'nde Büyükşehir Belediyesi'ninKepezaltı ve Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi finale kaldı

Giriş Tarihi: 5.4.2016
Dev proje finale kaldı
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin birçok özelliği ile 'ye örnek olan 'Kepezaltı Santral Mahalleleri Kentsel Döşüm Projesi' devlette örnek uygulamalara dikkat çekmek, yenilikçi girişimlerin kamuoyuna tanıtmak, başarılı girişimlerin desteklemek ve özendirilmek, bu yöndeki uygulamaların yaygınlaşmasına katkıda bulunmak için her yıl verilen e (eTR) Ödülleri'nde finale kaldı.

KEPEZALTI-SANTRAL
Konunun uzmanları tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bir çok uygulamasında olduğu gibi 'ye örnek olacağı belirtilen projede, vatandaşlara oturdukları bölgede ev sahibi olma, tek kuruş ödemeden, metrekareleri kadar daire sahibi olma, eski evlerinden taşınırken ve yeni evlerine yerleşirken iki defa taşınma yardımı, kira yardımı gibi imkanlar sunuluyor.

ÖDÜLLER 8 NİSAN'DA
'Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler', 7Kamudan İş Dünyasına e-Hizmetler', 'Kamudan Kamuya e-Hizmetler' ve 'Yerel Yönetimler' kategorilerinde verilecek ödüller sahiplerini 8 Nisan 2016 günü Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dev proje finale kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN