Türkiye'nin en iyi haber sitesi

buluşması

07 Motorize Kulübü tarafından organize edilen ve yaklaşık 400 motorcunun katıldığı üç günlük Kumluca kampı son erdi. Kamp, kulüp üyelerinin gösteri geçişi ile tamamlandı

Giriş Tarihi: 5.4.2016
Motosiklet buluşması
Antalya 07 Motorize Kulübü tarafından Türkiye'nin değişik illerinden tutkunlarının bir araya getirildiği ve ilçenin doğal, tarihi ve kültürel alanlarının tanıtımı amacıyla Kumluca Belediyesi tarafından da desteklenen üç günlük Kumluca kampı sona erdi. 'da bir araya gelen ve daha sonra Mavikent Mahallesi Papaz koyunda kamp kuran 250 motosiklet ile yaklaşık 400 motor tutkunu üç gün süreyle ilçenin doğal, tarihi ve kültürel yerlerini tanıma fırsatı buldu.

GÖSTERİ GEÇİŞİ YAPTILAR
Antalya 07 Motorize Kulübü Başkanı Osman Koçak, organizasyonda Kumluca Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de kendilerine büyük destek verdiğini ifade ederek, "Bizim bu organizasyonu yapmamızdaki amacımız, motosiklet tutkunu arkadaşlarımıza, dostlarımıza, doğayı sevdirmek, motosiklet ile birlikte ülkemizin doğal, tarihi ve kültürlerinin tanıtılmasını sağlamak. Organizasyonumuza Antalyamızın yanı sıra, Çanakkale, İzmir, Denizli, İstanbul, Eskişehir, Mersin, , Burdur, Balıkesir, Konya ve Muğla illeri ve ilçelerinden katılımcılar var" dedi. Kampın sonunda Kumluca şehir merkezinde motosiklet grubu gösteri geçişi yaparak Kumluca Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geldi ve son günlerde ülkemizde yaşanan terör olaylarını kınadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Motosiklet buluşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN