Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dokuma şenleniyor

Giriş Tarihi: 7.4.2016
Dokuma şenleniyor

Kepez Belediyesi, modern bir yaşam merkezi haline getirdiği Dokuma Fabrikası’nda şenlikler düzenlenmeye başlıyor. Yılın ilk şenliği 9 Nisan’daki etkinliklerle başlayacak

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün halka açtığı Dokuma Fabrikası, Antalya'nın yeni şenlik alanı haline geliyor. Yaklaşık 14 yıldır lılara kapalı olan Dokuma Fabrikası alanını, kent ormanının hizmete girmesiyle halka açan Başkan Tütüncü, 488 dönümden oluşan alanın modern bir yaşam yeri olması için çabalıyor. Bu doğrultuda geçen yıl yapılan uçurtma şenliği gibi etkinliklerin ardından, bu yıl da 'Dokuma Şenlikleri' adı altında bir dizi şenlik planlandı.

124'LER BULUŞUYOR
Bu yılın ilk şenliği, 9 ve 10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Ülkemizin bir dönemine damga vurmuş 124 marka otomobil sahiplerinden oluşan Kulüp 124 ile birlikte Mobylette ve Jawa Motosiklet Kulübü üyeleri, araçlarıyla sergi oluşturacak. 'nin yaklaşık 20 ilinden gelecek olan araç kolleksiyonerleri, burada kamp kuracak. Üyeler, gelen ziyaretçilere araçlar hakkında bilgi verecek. Kulüp 124 üyeleri ayrıca, eski eşyalardan oluşan sergilerini de getiriyor. Özellikle yolculuk ile ilgi bavullar, çantalar, hediyelik eşyalar, gramofonlar gibi eski eşyalar, Murat 124 model araçların yanı başında sergilenecek.

UÇURTMA ŞENLİĞİ 21NİSAN'DA YAPILACAK
Dokuma alanında bir başka şenlik de, 21 Nisan'da yapılacak. Bu tarihteki uçurtma şenliğinde, 7'den 70'e katılım bekleniyor. Sadece çocukların değil, çocuklarıyla birlikte velilerin de eğlendiği uçurtma şenliği, burada ikinci kez yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dokuma şenleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN