Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğal 2016 başlıyor

‘Doğal 2016 Fuarı’ Antalya’da 14 Nisan tarihinde kapılarını açacak. 200 akademisyen ve 81 STK’nın katılacağı fuar 3 gün boyunca açık kalacak

Giriş Tarihi: 12.4.2016
Doğal 2016 başlıyor
Doğal beslenme ve lı yaşamın vazgeçilmezleri, gıda, , sağlık ve spor alanında çalışan firmalar ve akademisyenler Antalya'da 14 Nisan'da başlayacak 'Doğal 2016 Fuarı'nda bir araya gelecek. Doğal 2016 Genel Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Rüştü , geçen yıl Mayıs ayında Başbakanlık Sağlık Koordinatörlüğ'ünün öncülüğünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun himayeleriyle gerçekleştirilen 'Türkiye Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesi'nin kongre ve fuar bölümünün 14 Nisan'da Antalya'da yapılacağını söyledi. 2 yıllık bir hazırlık sürecinin ardından konulara farklı bir perspektiften bakan bir yaklaşımla gerçekleştirdikleri zirvenin ardından fuar ve kongreyi düzenleyeceklerini kaydeden Prof. Dr. Karaman, "Tarım, gıda, sağlık ve sporu bir araya getirmek suretiyle, hem bilgi kirliliğinin önlenmesi hem de halkımızın doğru bilgilendirilmesi ve sağlıklı gıdaya yönlendirilmesi yönünden bu etkinlikleri önemli görüyoruz" diye konuştu.

17 NİSAN'DA KAPANACAK
Zirveye akademik camia, sivil toplum örgütleri ve gıda, tarım, sağlık, spor alanlarından özel sektörün de yoğun katılımının olduğunu aktaran Prof. Dr. Karaman, fuarın 17 Nisan'a kadar açık kalacağını söyledi. Ücretsiz gezilebilecek fuarın 5 bin metrekare alan üzerine kurulduğunu belirten Prof. Dr. Mehmet Rüştü Karaman, 200 akademisyen ve 81 sivil toplum örgütünün katılacağı fuarın özgün yönünün konunun bilimsel yönü ve uygulayıcısının biraya gelmesi olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğal 2016 başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN