Su gibi müjdeler

Orman ve Su İşleri Bakanı , temel atma ve toplantılar için geldiği ’da yeni yapılacak projelerle ilgili müjdeli haber verdi

Giriş Tarihi: 18.4.2016
Su gibi müjdeler
Orman ve Su İşleri Bakanı Bakanı , bir dizi temel atma, ve toplantı için geldiği Antalya'da 30 yeni proje müjdesi verdi. Valisi Muammer Türker'i ziyaret eden Bakan Eroğlu, bakanlığının, son 3 yılda Antalya için müjde niteliğinde 100 proje hazırladığını ve bunun maddi karşılığının 1 milyar 620 milyon lira olduğunu bildirdi. Daha önce müjdesini verdikleri 70 projenin 39'unun tamamlandığına işaret eden Eroğlu, geri kalan 31 projeyi de en kısa zamanda sonuçlandıracaklarını vurguladı. Antalya'ya 30 müjdeyle geldiğini anlatan Eroğlu, çok önemsedikleri bu projelerin Antalya'ya değer katacağını dile getirdi.

HIZLI KALKINACAK
Antalya'da deniz turizminin yanında tabiat turizmine de yönelmek amacıyla çalışmalar yaptıklarını bildiren Eroğlu, "Bu konuda bir çalıştay yapmak istiyoruz. Turizmcilerin de bu konudaki görüşlerini almak istiyoruz. Bu sayede Antalya çok daha hızlı kalkınacak" dedi. Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Eroğlu, burada Türel'den 'Antalya'nın vizyon projeleri' olarak adlandırılan Tünektepe ve Boğaçayı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Eroğlu, "Muhteşem Antalya'nın muhteşem projeleri" olarak değerlendirdiği iki çalışmaya ellerinden gelen desteği vereceklerini vurguladı. Türel yönetimindeki kentin, dünyada parlayan bir yıldız haline geldiğini ifade eden Eroğlu, "İleride Antalya'nın tarihi yazıldığında bu günlerden 'altın çağlar' olarak bahsedilecek" diye konuştu. Başkan Türel de özellikle 'çılgın projeleri' olarak adlandırdıkları Boğaçayı konusunda desteğe ihtiyaç duyduklarını kaydetti.

OYLAR YÜZDE YÜZ ARTTI
AK Parti Antalya İl Başkanlığını ziyaret eden Eroğlu, burada partililerine seslendi. Antalya'ya sevgisini yineleyen Eroğlu, bu ili en fazla ziyaret eden bakanlardan biri olduğuna dikkat çekti. Partilerinin Antalya'daki oyunu yüzde 100 artırdığına işaret eden Eroğlu, bunu, partililerinin üstün gayretiyle başardıklarını anlattı. Bakan, Orman ve Su İşleri Bakanlığının, 2015 yılında alınan aday memurların intibak eğitimi programına da katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Su gibi müjdeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN