Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çocukları geldi

TRT tarafından bu yıl da ’da düzenlenen 38. Uluslararası 23 Nisan Şenliği’ne katılmak üzere kente gelen 29 ülkenin çocukları Vali Türker ve Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’i ziyaret etti

Giriş Tarihi: 20.4.2016
Dünya çocukları geldi
Antalya Valisi Muammer Türker ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 'TRT 38. Uluslararası 23 Nisan Şenliği'ne katılmak üzere 29 ülkeden 'ya gelen çocukları ağırladı. İlk olarak Valilik bahçesinde Antalya'ya gelen 383 çocuğu temsilen 29 ülkenin çocuklarıyla selamlaşarak hediyeler veren Antalya Valisi Muammer Türker'e eşi Filiz Türker eşlik etti. Vali Türker, "Çocuklarına bayram hediye eden bir millet olmanın ve böyle bir lidere sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Ülkelerine özgü geleneksel kıyafetleriyle davete katılan çocuklar yanlarında getirdikleri enstrüman ve tablo gibi hediyeleri Türker'e verdi.

DÜNYAYA BARIŞ MESAJI
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de çocukları kabülünde Antalya'ya gelen 29 ülkenin çocuklarının kenti Antalya'dan tüm dünyaya vereceği mesajlarının son derece önemli olduğunun altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya çocukları geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN