Bu da son darbe

Muratpaşa Belediyesi’nin desteğini çektiği 1207 Antalya kadın takımının iki antrenörü ve bir yöneticisi de belediyeden kovuldu

Giriş Tarihi: 22.4.2016
Bu da son darbe
1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor olarak Kadınlar 1. Lig'de 'yı temsil eden takıma darbe üstüne darbe geliyor. Muratpaşa Belediyesi, Nisan ayının başında yaptığı açıklama ile desteği çekme kararı aldığını duyurmuştu. Ardından yapılan ikinci açıklamada ise kararın kendilerinden habersiz genel kurul yapılması üzerine alındığı duyurulmuş, 'Buna sessiz kalamazdık' denilmişti.

ÇOĞUNLUK BELEDİYEDEYDİ
Oysa 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor'un genel kurul kararı alabilmesi için, Muratpaşa Meclis üyelerinden Nuran Yılmaz, Mutlugül Tarım, Ali Kuş ve İbrahim Güney'in de bulunduğu 7 kişilik yönetim kurulu üyesinin en az yarısının imzası gerekiyor. Durum böyle olunca, en azından 1 meclis üyesinin haberinin olmaması mümkün görünmüyor. Antrenör Hüseyin Türk de haber verilmemesi gibi bir durumun olmadığını açıkladı.

ÜÇÜ DE KAPININ ÖNÜNE KOYULDU
1207 Antalyaspor kadın futbol takımına ikinci bir şok da işten atılmalarla geldi. Takımın antrenörleri Hüseyin Türk ve Özlem Araç'a desteğin çekilmesi ile birlikte kapı gösterildi. Tebligat, desteğin çekilmesi kararının hemen sonrasında bu isimlere ulaştırıldı. Lig'in 5'inci haftasına kadar 'Kulüp Başkanı' olan ancak görevi meclis üyesi Nuran Yılmaz'a devreden Süleyman Türk de bu karardan nasibini aldı. Süleyman Türk, 'Kokartlı rehber' olarak belediye bünyesindeki Falez A.Ş.'de görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu da son darbe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN