Çılgın proje için koordineli çalışma

Giriş Tarihi: 22.4.2016
Çılgın proje için koordineli çalışma
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdür Yardımcısı Murat Acu, Antalya Boğaçay üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan Boğaçay Projesi kapsamında değerlendirme toplantısı için Antalya'ya geldi. Acu ilk olarak DSİ Antalya Bölge Müdürü Turkay 'ü makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Acu, Antalya Boğacay Projesi hakkında istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

KURUM YETKİLİLERİ KATILDI
DSİ Bölge Müdürü Turkay Özgür, bölge müdür yardımcıları Tuncay Aykan, Köksal Buğra , Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Yüksel Tazegül ve Jeoteknik ve YAS Şube Müdürü Mustafa Akpınar, ASAT Genel Müdürlüğü'nde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Feridun Uyar, Emekli Müsteşar Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya, ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, Etüt ve Plan Dairesi Başkanı Osman Karbay, Etüt ve Plan Şube Müdürü Erdem Atça ve Çevre Yüksek Mühendisi İpek Yılmaz'ın katıldığı toplantıda proje derinlemesine incelendi.

ARTIK BİRLİKTE ÇALIŞILACAK
Gerçekleştirilen toplantı sonunda Boğaçay Projesi için yapılacak çalışmaların Antalya Büyükşehir Belediyesi, ASAT Genel Müdürlüğü ve DSİ 13. Bölge Müdürlüğü'nün koordineli bir şekilde yürütülmesine karar verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çılgın proje için koordineli çalışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN