EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri

EXPO 2016 ’nın ilk ziyaretçileri, bir yaşındaki Cemre ve üç yaşındaki Erdem Erdoğan kardeşler oldu. Aile çiçekle karşılandı

Giriş Tarihi: 24.4.2016
EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri
Antalya'nın Aksu ilçesinde bin 121 dönüm alan üzerine kurulu EXPO 2016 , devletin zirvesinin katıldığı görkemli törenin ardından 23 Nisan'da vatandaşlara kapılarını açtı. Osaka'dan sonra en yüksek katılımlı 2'nci EXPO olan EXPO 2016 Antalya'nın, ilk ziyaretçileri ise Antalyalı Erdoğan ailesi oldu. 'Çiçek ve çocuk' temalı EXPO 2016 Antalya'ya İzzet ve Fatma Erdoğan çifti, çocukları bir yaşındaki Cemre ve üç yaşındaki Erdem Erdoğan ile birlikte geldi.

ÇOK GÜZEL BİR YER
Kuzey tarafında bulunan ana kapıdan alanına giriş yapan Erdoğan ailesi, televizyon ve gazetelerde gördükleri EXPO 2016'yı sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Mücahit Şengül tarafından karşılanan Erdoğan ailesine bambu set ve çiçek takdim edildi. EXPO 2016 Antalya'nın başta sonra da Antalya için hayırlı olmasını dileyen baba İzzet Erdoğan, "Antalya'ya kalıcı eserler bırakılacak. Televizyon ve gazetelerde görüp okuduğumuz kadarıyla çok güzel bir yer olacak. Keyif dolu bir gün geçirmeyi ümit ediyoruz. Herkesi de sergi alanına bekliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN