EXPO 2016’ya sponsor desteği

EXPO 2016 ’nın en önemli yapıları, sponsorlarının isimleriyle anılıyor. Sponsorlar ‘8 milyon ziyaretçi’ hedefine katkı koyacak

Giriş Tarihi: 4.5.2016
EXPO 2016’ya sponsor desteği
EXPO 2016 Antalya'nın en önemli yapıları, sponsorlarının isimleriyle anılıyor. EXPO 2016 'nın Ana Sponsorları Turkuvaz Medya, Türk Hava Yolları (THY) ve Turkcell, sponsorluk anlaşması gereği promosyon olarak dağıtmak üzere çok sayıda bilet alarak, EXPO 2016 Antalya'nın 8 milyon ziyaret hedefine ulaşmasına da katkı sağlayacak.

SABAH GAZETESİ DE VAR
'nin ilk EXPO'su olan EXPO 2016 Antalya, 'nin önde gelen markalarıyla sponsorluk anlaşması yaptı. Yerli ve yabancı milyonlarca kişinin ziyaret edeceği EXPO 2016 Antalya'nın tanıtım açısından önemli bir mecra olacağına kanaat getiren Turkuvaz Medya Ana Medya Sponsoru olurken, Türk Hava Yolları Ana Havayolu Sponsoru, Turkcell de Ana İletişim ve Teknoloji Sponsoru oldu.

YAPILAR VE SPONSORLARI
EXPO 2016 Antalya'daki Şakayık terası, Turkuvaz Medya Grubu'nun amiral gemisi SABAH'ın adıyla anılacak. Simge yapı kule ise Turkcell EXPO Kulesi olarak anılacak. 6 ay boyunca yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapacak 5 bin kişilik amfi tiyatro da yine Turkcell Büyük Amfitiyatro olarak anılacak. THY ise çocuklara bilimi ve teknolojiyi sevdirerek geleceğin bilim adamları olma konusunda karar vermelerinde önemli bir rol oynayacak olan Çocuk Bilim ve Teknoloji Merkezi'nin de sponsorluğunu üstlendi. EXPO'da yer alan Türkiye'nin ilk çocuk adasına ise Torku sponsor oldu. Atölye çalışmasının yapıldığı Torku Çocuk Adası her gün yüzlerce çocuğu ağırlıyor. EXPO 2016 Antalya'da yer alan Türkiye'nin ilk Tarım Müzesi'nin sponsoru ise Gübretaş oldu. Başak formunda dizayn edilen müzede, tarımın geçmişten bugüne kadar yaşadığı gelişim 'yaşayan duvar' teknolojisiyle görseller eşliğinde ziyaretçilere sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO 2016’ya sponsor desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN