Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençlerle yüz yüze

Kepez Belediye Başkanı , ‘Kepez Gençlik Buluşmaları’ kapsamında 4 ayda 20 lisede, 5 bine yakın gençle yüz yüze sohbet etti

Giriş Tarihi: 9.5.2016
Gençlerle yüz yüze
Kepez Belediye Başkanı gençlik buluşmalarının son durağında Baraj Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kepez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeydi.

KATILIMCILIK
Başkan Tütüncü, 'Kepez Gençlik Buluşmaları' çalışmasını neden başlattıklarını açıklarken, "Gençlerin fikirleri, düşünceleri ile zenginleşmek, onların düşüncelerini yönetime yansıtabilmek temel amacımız oldu. Bu ziyaretler katılımcı yönetim anlayışımızın bir ürünüdür. Çocuklar, gençler, kadınlar, engelliler, toplumun çok farklı kesimleriyle çeşitli programlarda bir araya geliyoruz. Onların taleplerini, beklentilerini, bizimle, belediye ile alakalı düşüncelerini, önerilerini dinliyoruz. Modern anlamdaki belediyeciliğe katılımcılığı sağlayarak yerine getirebileceğimizi düşünüyoruz" dedi.

ONLARI ÖNEMSİYORUZ
Belediyecilikte her şeyden önce gençleri önemsediklerinin altını çizen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, "Gençler, geleceğin 'sidir. O bakımdan elimizden ne geliyorsa gençlere hizmet etme ve onlara daha iyi bir eğitim imkanı sunma noktasında gereken çalışmaları yaptık, yapmaya da devam ediyoruz" ifadelerini kullandı. Gençlik Buluşmaları'na, Kepez Belediye Meclis Üyesi Bahattin Bayraktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural ve Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy da eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlerle yüz yüze
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN