Kırsala 100 milyon lira yatırım yapıldı

Giriş Tarihi: 22.5.2016
Kırsala 100 milyon lira yatırım yapıldı

Büyükşehir Belediyesi, köylere daha kaliteli hizmet götürmek amacıyla makinesi filosunu yeni aldığı 43 araçla büyüttü

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal hizmetlerde kullanılmak üzere yaklaşık 11 milyon TL'ye satın alınan 43 makinesinin tanıtım töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal alanında gerçekleştirilen törende, konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "11 milyonluk bir yatırımla köylerimize daha fazla hizmet götüreceğiz ve bu araçlarımız Antalya köylerine iyi gelecektir" dedi.

GECE GÜNDÜZ MESAİ YAPIYORUZ
Büyükşehir Belediyesi kanununda değişiklik yapıldığı muhalefetin konuyu istismar ettiğini savunan Türel, "Köylere artık hizmet gitmeyecek, yeni vergiler gelecek deyip durdular. Hatta bir aday arkadaşımız ilçe ve köylere hizmet götürmek imkansız diyerek aday oldu. Sanki şehir merkezine çok hizmet etmişler gibi, seçime girerken bahanesini baştan ilan etti" diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi'ne bir yıl önce 13 milyon TL ile 39 adet iş makinesi kazandırdıklarını belirten Türel, "Geçen yıl sadece köy ve ilçe yolları için harcadığımız, yaptığımız yatırım 100 milyon liranın üzerindedir" dedi.

43 YENİ İŞ MAKİNESİ HİZMETTE
Başkan Türel, "43 yeni iş makinesi ile bu yıl içinde 200 kilometre sıcak asfalt, 500 kilometre sathi kaplama asfalt yapmayı, 50 kilometre yeni yol açmayı hedefliyoruz. Belediyemiz güçleniyor, Antalya güçleniyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırsala 100 milyon lira yatırım yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN