Kaş şenleniyor

19. Uluslararası Likya- Kaş Kültür ve Sanat Festivali bu yıl 3 Haziran Cuma günü festival açılış kortejiyle başlayacak

Giriş Tarihi: 27.5.2016
Kaş şenleniyor
Uluslararası Likya Kaş Kültür ve Sanat Festivali bu yıl 19'uncu kez düzenlenecek. 3 Haziran'da başlayacak olan etkinlikler kapsamında sokak sanatçıları, tahta bacak, çocuk animasyonları ve sihirbaz gösterimleri ile kortej yürüyüşü renk cümbüşüne bürünecek. 3 Haziran Cuma günü pop sanatçısı Burhan Tüzer Yat Limanı'nda saat 21.30'da sahne alacak. 22.30'da sahneyi rock müziğinin yükselen grubu Kolpa Kaşlılarla buluşacak.

FUNDA ARAR SAHNEDE
Festivalin ikinci gününde Meis Belediyesi ile 'Ortak Tatlar Farklı Lezzetler' başlığı altında düzenlenecek olan 2. Uluslararası Meis/Kaş Yemek Yarışmasında Kaşlı ve Meisli ailelerin yemekleri yarışacak. Etkinlikler çerçevesinde akşam bölümü 20.30'da Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin hazırladığı defile gösterimi ile başlayacak. Yunan dans grubunun sahne alacağı gecenin ilerleyen saatlerinde önce Türk Sanat Müzigi sanatçısı Meltem Seyfelioğlu, son olarak da pop müzik sanatçısı sahne alacak.

KARDEŞLİĞE KULAÇ ATACAKLAR
19. Uluslararası Likya/ Kaş Kültür Sanat Festivalinin son etkinliğinde 12. Uluslararası Meis/ Kaş Yarışması ile Meis'ten Kaş'a 7.5 kilometrelik etabı tamamlayan profesyonel yüzücülere Kaş Otel'de ödüllerin verilmesi ile son bulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaş şenleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN