Kemer’e gitmek yeter

Giriş Tarihi: 31.5.2016
Kemer’e gitmek yeter
Turizmin başkenti Antalya'nın Kemer ilçesinin gerek doğa gerek ve gerekse konaklama tesisleri açısından ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu belirten Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Kemer doğa güzelliği itibariyle 'nın incisi gibidir. Buna ilaveten Antalya'da kıyıya en yakın yükselti bölgemizde bulunmaktadır ve konuklarımız bu yükseltiye teleferikle çıkabilmektedir. Bu yükseltinin adı Tahtalı Dağı'dır ve 2365 m yükseklikte olup halen zirvesinde kar vardır. Çıralı bölgemizde otantik görünümlü ve kumsalıyla alternatif turizm arayanlar için önemli bir merkezdir. Ayrıca Çıralı 'Caretta Caretta'ların doğal üreme alanıdır" dedi.

GECE KULÜPLERİ ÜNLÜ
Antalya'nın en ünlü kulüplerinin de Kemer'de yer aldığını belirten Başkan Gül, "Bölge dışından ciddi anlamda eğlence sever kilometrelerce yol kat ederek bu mekanlara gelmektedir. Gece hayatını sevenler için barlarımız, gece kulüplerimiz, su sporları tutkunları için kıyılarımız, dalış tutkunlarımız için her yıl düzenlediğimiz Uluslararası Kemer Paris II Batığı Dalış etkinliği, trekking tutkunları için yürüyüş rotalarımız, ailesiyle birlikte olmak isteyenler için her yaştan konuklarına hitap eden aktiviteleriyle konforlu otel ve tatil köylerimiz, doğa ile baş başa olmak isteyenler için yaylalarımız, tüm bunların dışında tarihi ören yerlerimiz ve Kemer Çıralı arasında su kenarında ünlü balık ve et lokantalarımız mevcuttur" diye konuştu.

YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
Belediye olarak alternatif turizme ve turizmin çeşitlenmesine ciddi katkılar verdiklerini açıklayan Gül, "Bu bağlamda gerek Likya Yolu gerekse diğer yürüyüş parkurlarının haritasını çıkarmış durumdayız" dedi.

CENNETE GİTMEK İÇİN ÖLMEK GEREKMEZ
Antalya'nın Kemer ilçesinin görmeye değer bir cennet olduğunu belirten Belediye Başkanı Gül, tatilcileri ilçesine davet etti
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemer’e gitmek yeter
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN