Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Açıklama geliyor

Giriş Tarihi: 15.7.2016
Açıklama geliyor

Antalyaspor’un yeni yönetimi tablo ile ilgili basın toplantısı yapacak, kulübün nereden nereye geldiği açıkça ortaya koyulacak

Antalyaspor'un 30 Haziran'da işbaşına gelen yeni yönetimi mesaisini hızlandırdı. İlk günlerini kulübü tanıma, olaylara hakim olma ve inceleme araştırma ile geçiren yönetim, Şafak başkanlığında görev dağılımı da yaparak işe koyuldu. tablonun beklenenden kötü olmasına rağmen çok çalışılarak ve yeni kaynaklar yaratılarak hedeflere ulaşılmasına karar verildi. Antalyaspor'un mali tablosu ve yeni dönemde yapılacaklarla ilgili bir basın toplantısının da kısa süre içinde yapılacağı belirtildi. Antalyaspor'un mevcut durumda yaklaşık 85- 90 milyon TL borcunun olduğu, sezon sonuna kadar toplam 150 milyon TL ödemenin yapılacağı bu toplantıda açıklanacak. Antalyaspor'un ayrıca önümüzdeki sezon önemli gelir kaynaklarının tamamından yoksun kaldığı da bu toplantıda bir kez daha belirtilecek.

Görev dağılımı
Antalyaspor'da yeni yönetimin görev dağılımı ise şu şekilde oluştu: Başkan Ali Şafak Öztürk, Asbaşkanlar Nurettin Ünal, Bora Terzioğlu ve İsmail Bilal, Futbol Şube Sorumlusu Şefik Öz, Sponsor İlişkileri Sorumlusu Emin Hesapçıoğlu, Futbolcu İlişkilerinden Sorumlu Yönetici Salih Peker, Taraftardan Sorumlu Yönetici Salman Aksal oldu. Değer yöneticiler de sponsorluk, sosyal aktiviteler, ulaşım, dış ilişkiler, reklam pazarlama gibi alanlarda görev aldılar.

Bayrak kampanyası
Antalyaspor Kulübü 50. yıla özel bayrak kampanyası başlattı. Kurum, kuruluşlar, STK'lar, esnaf ve işadamları sadece Antalyaspor'un resmi bağış makbuzu veya fatura karşılığında bu kampanyadan yararlanabilecekler. 4X6 metre ebadında olacak bayrakların şehrin ana arterlerine kulüp tarafından asılması halinde 1.500 TL, kendi imkanlarıyla asmak isteyenler için 1.250 TL ödeyerek kulübe destek olabilecek. Elde edilen gelir kırmızı-beyazlı kulübün amatör spor şubelerinde kullanılacak

Gelenek devam etti
Antalyaspor kampında uzun yıllardır devam eden altyapıdan gelen oyuncuların saçlarının kesilmesi geleneği bu sezonda devam etti. Kırmızı-beyazlı takımın 'da yaptığı 1. etap kamp kadrosunda bulunan 4 genç oyuncudan 3'ünün saçları tecrübeli futbolcular tarafından kazındı. Altyapıdan yetişen Birkan, Oğuzhan ve Doğukan'ın saçları kesilirken kamp kadrosunda bulunan diğer genç oyuncu Kemal ise kafasında yara olduğu için bu gelenekten kurtuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Açıklama geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN