Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Telsizden ettiler

Giriş Tarihi: 17.7.2016
Telsizden yemin ettiler
Gece polis telsizlerinden yapılan anonslar ise tüyleri diken diken etti. Polisler darbeye karşı 'kanlarının son damlasına kadar' mücadele edeceğine dair telsiz üzerinden şu sözlerle ant içti:
Her türlü harekete karşı tereddüt etmeden müdahale edip, bu tür eylemlere kesinlikle müsaade etmeyecekler. Herkese görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun.
İstasyonlara , tüm görevlilerimizin dikkatine. Şu anda görevi başında bulunan tüm meslektaşlarımız, bayrağımıza, milletimize devletimize karşı tehlike arz edecek her türlü hareketlere karşı, gözünü kırpmadan gerekeni yapacaktır. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Emir anlaşıldı efendim. Merkez, Anayasa'ya, bayrağa ve milletim üzerine ederim ki tüm şubem ile bunların arkasındayım.
Birimimle kale gibi dimdik, sapa sağlam verilen görevleri yerine getirmek üzere hazırım.
Tüm kardeşlerimle birlikte kanımızın son damlasına kadar bu emri yerine getireceğiz. Ant içiyoruz.

DEMOKRASİ NÖBETİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halka darbecilere karşı meydanlarda toplanma çağrısı yapmasının ardından başlayan demokrasi nöbeti Cumhuriyet Meydanı'nda darbe girişiminin ardından ikinci günde de sürdü. 40 dereceye ulaşan sıcağa rağmen meydanı bırakmayan vatandaşlar için Antalya Büyükşehir Belediyesi de Cumhuriyet Meydanı'nda gölgelik kurdu. Vatandaşlar, FETÖ terör örgütünün girişimi tamamen önlenene kadar meydandaki bekleyişlerini sürdüreceklerini açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Telsizden yemin ettiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN