Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 yıldızlı İHL tanıtımı

Kepez Mahmud Celaleddin Ökten Fen ve Sosyal Bilimler İmam Hatip Lisesi TOEG sınavında yüksek başarı gösteren ve bu da okuyacak olan öğrenci ve velilerine tanıtıldı

Giriş Tarihi: 19.7.2016
5 yıldızlı İHL tanıtımı
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü öncülüğünde, hayırsever desteğiyle belediyenin Kültür Mahallesi'nde Milli Eğitim'e tahsis ettiği araziye inşa edilen Kepez Mahmud Celaleddin Ökten Fen ve Sosyal Bilimler İHL, kapılarını ilk kez açacağı yeni eğitim ve öğretim dönemine hazırlanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın, fen ve sosyal bilimler proje u kapsamına aldığı 300 kişilik pansiyon binası olan 24 derslikli Kepez Mahmud Celaleddin Ökten İHL, öğrencilere tanıtılıyor.

ÖĞRENCİLERE TANITIMI YAPILDI
Okulun bahçesindeki toplantıya Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, Kepez Belediye Başkanı , Antalya Müftüsü Osman Artan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Tevke, Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesi Yapma, Yaşatma ve Geliştirme Derneği yöneticileri, öğrenciler ve aileleri katıldı.

HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Okulun yapılmasında büyük emeği olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Belediye Başkanı olduğumda en büyük hayallerimden biri, mezun olduğum ve mensubu olmaktan onur duyduğum İmam Hatip nesline farklı bir bakış açısı kazandıracak bir eğitim tesisi oluşturabilmekti. Makamlar gelir geçer ama yapılan eserler kalır. Bizden 60-70yıl sonrasına hitap edecek güzel ve nitelikli bir eğitim yuvası bu şehre armağan edelim istedik" ifadesini kullandı.

ÖZEL VE PRESTİJLİ BİR OKUL
Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek "Bu okul sadece fiziksel özellikleriyle değil aynı zamanda özel seçilmiş öğretmenleri, sosyal imkanları ile prestij okul olacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yıldızlı İHL tanıtımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN