Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sözleşme nerede?

Menajer Korkmaz, Eto’o’nun bonservis bedelinin yüzde 20’sinin kendisine ödeneceğine ilişkin sözleşmenin kasasında olduğunu açıkladı. Antalyaspor’da ise bu sözleşme yok

Giriş Tarihi: 1.8.2016
Sözleşme nerede?
Antalyaspor'da Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi gündemdeki yerini korurken sözleşme krizi de Antalyaspor'un başını ağrıtacak gibi duruyor. SABAH Akdeniz'in ortaya çıkardığı ye göre Samuel Eto'o'nun satışından elde edilecek bonservis gelirinin yüzde 50'sine göz diken ve bu amaçla sözleşme hazırlayan ancak Antalyaspor'a imzalatamayan Mec Consultancy Organisation Entertainment adlı menajerlik şirketinin aynı futbolcu için yüzde 40-30 ve 20'lik farklı sözleşmeler hazırladığı da ortaya çıkmıştı.

METİN KORKMAZ KONUŞTU
SABAH Akdeniz'de yayımlanan haberler üzerine gazetemize ulaşan Metin Korkmaz, kendisinin haberle, ' ve yangından mal kaçıran biri' olarak gösterilmeye çalışıldığını oysa yasaların dışında hiçbir girişiminin olmadığını söyledi. Korkmaz, "Biz sahtekar değiliz. Ticaret yapıyoruz. Evet bütün sözleşmeleri hazırladım. Doğrudur. Ben teklifimi yaparım, karşı tarafla hangisinde anlaşırsak imzalarız. Antalyaspor, üzerinde yüzde 20 yazan sözleşmeyi imzaladı ve bu belge bizde mevcut" dedi.

SÖZLEŞME VAR MI YOK MU?
konuşmasında Cuma günü belgeyi SABAH Akdeniz'e ulaştıracağını ifade eden, bu sözünü Radyospor'un canlı yayınına telefonla bağlanarak da ikinci kez teyit eden Korkmaz bu belgeyi henüz göndermedi. Antalyaspor cephesinden de Basın Sözcüsü Bora Terzioğlu konuştu. Terzioğlu, yine Radyospor'a bağlanarak, "Eto'o'nun hakları Metin Korkmaz'da değil. Biz de bu evrakları basında gördük. Çünkü kulüp kayıtlarında herhangi bir sözleşmeye rastlamadık. Sonraki araştırmalarımızda da herhangi bir imzaya rastlamadık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözleşme nerede?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN