Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ekibimden hiç şüphem yok

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çarıkçı, üniversite yönetimindeki ekibin ‘paralel devlet yapılanması’ ile ilgili mücadelede en güvenilir ekiplerden birisi olduğuna inandığını söyledi

Giriş Tarihi: 2.8.2016
Ekibimden hiç şüphem yok
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Çarıkçı paralel yapı ile mücadelelerinin göreve geldikleri ilk günden itibaren devam ettiğini söyledi. Dekanlarının paralel devlet yapılanmasıyla mücadelede en ufak bir korkusu olmadığını belirten Rektör Çarıkçı, "Dekanlarımızın zaten filtreden geçip, gönderilmiş arkadaşlarımız. Mücadele konusunda en ufak bir korkuları yok. Biz tekrar arkadaşlarımızı YÖK'e önereceğiz. Zaten bizim ekibimizde Allah'ın izniyle bir sıkıntımız yok. Eski dönemden kalan bir tane dekanımız, enstitü müdürümüz yok. Ekibimden hiç şüphem yok. Dekan arkadaşlarımız, 'Benden daha iyi edecek varsa onu atayın' diyorlar" dedi.

BEN BU İŞE KELLEMİ KOYDUM
Bunun bir vatan mücadelesi olduğunu, şahsi olarak da mücadelesini sonuna kadar devam ettireceğini belirten Çarıkçı, "Bu konuda kavgayı nefer olarak da veririm. Cuma günü başarsalardı, başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere herkesi toplayacaklardı. Belki toplama kamplarına götüreceklerdi. Ben kendi kellemi koyuyorum. Bu iş yapılsın. Olay rektörlük, milletvekilliği, belediye başkanlığı değil. Çok örgütlenmiş bir gruba Allah müsaade etmedi. İyi niyetli, kahraman kişilerin yüzü suyu hürmetine bu işler gidiyor. Allah razı olsun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekibimden hiç şüphem yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN