Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sektörler lar için buluştu

Giriş Tarihi: 3.8.2016
Sektörler fuarlar için buluştu
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile cılık İşletme ve Yatırım AŞ (ANFAŞ) tarafından ortaklaşa düzenlenen toplantıda, ANFAŞ'ın sonbaharkış döneminde düzenleyeceği 3 uluslararası fuar tanıtıldı.

KATILIM ÇAĞRISI YAPTI
ATSO Başkanı Davut Çetin, "Fuar turizminde sağlanan kişi başı gelir kitle turizminin üç katı. Büyük fuarlarda kent otellerimizde yer kalmamakta ve bütün kent fuar canlılığını yaşamaktadır. Diğer taraftan fuarlarımız iç ve dış ticareti, üretim ve yatırımı doğrudan destekleyen organizasyonlara dönüşmüşlerdir. Antalya gibi kaliteli tesisleri ile fark yaratan bir turizm destinasyonunun özellikle uluslararası kongre ve fuarların buluşma noktası olması, yalnızca Antalya'ya değil, ülke ekonomisine de büyük katma değer sağlayacaktır. Şirketlerimize fuarlara katılım çağrısı yapıyorum" dedi.

FUARLARIN KENTE KATKISI
ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer de 6-8 Ekim tarihlerinde Software Market, 18-21 Ocak 2017 tarihlerinde Hotel Equipment, 15-18 Şubat 2017 tarihlerinde de Food Product fuarlarının düzenleneceğini bildirdi. Özer, katılımcı sayısını arttırabilmek için ulusal ve uluslararası tanınırlığını sağlayacak çalışmalar yaptıklarını bildirdi. Fuarların kente katkısının 85'e 15 olduğunu belirten Özer, "Yani katılımcıların harcadığı her 100 'nun 15'i fuarda harcanıyor, 85'i ise şehre gidiyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektörler fuarlar için buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN