Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk günkü heyecanla

girişimine karşı ’da on binler demokrasi nöbetini aralıksız sürdürüyor. Cumhuriyet Meydanı’nı dolduranlar ilk günkü heyecanını kaybetmiyor

Giriş Tarihi: 4.8.2016
İlk günkü heyecanla
FETÖ'cü kanlı cuntanın demokrasiye darbe indirerek ülkede yönetimini ele geçirme girişimine karşı sokakları terk etmeyen Antalyalılar meydanları boş bırakmadı, geceyi Cumhuriyet Meydanı'nda ve caddelerde geçirdi.

'CIA'NIN KÖPEĞİ FETÖ'
Demokrasi nöbetinin 19'uncu gecesine on binler, "CIA'nın köpeği FETÖ" diye haykırdı. Geceye Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Kepez Belediye Başkanı Tütüncü ve çeşitli STK'ların üye ve temsilcileri de destek verdi. Gecede girişimi esnasında hayatını kaybedenler için saygı duruşunda bulunuldu ve Kur'an-ı Kerim okundu.

ARTIK ÖLSEM DE GAM YEMEM
Demokrasi nöbetini 19'uncu gecesinde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyalıların demokrasiye sahip çıkmasının tüm Türkiye ve dünyaya örnek olduğunu söyledi. Bu duyarlılık karşısında ne söylense az olduğunu da belirten Tütüncü, "Bugün tek bir şey söylemek istiyorum. Bu aziz ve kahraman milletin sıradan bir evladı olarak gurur duyuyorum. Bana göre en büyük paye bu topraklarda yaşayan herkes için bu ülkenin sıradan bir vatandaşı olabilmektir. Ülkemizde bundan sonra nice badirelere göğüs gereceğimizi gördük ve anladık. Artık ölsem de gam yemem" dedi. Gecede Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile AK Parti İl Başkanı Sümer de meydanda toplanan on binleri selamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk günkü heyecanla
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN