Vatanımız için feda olsun

Giriş Tarihi: 8.8.2016
Vatanımız için feda olsun

lı Uğur Demiröz tüm mal varlığı olan keçilerini girişiminin ardından şehit aileleri ve gaziler için başlatılan kampanyaya bağışlayıp örnek oldu

Antalya'da Örenşehir Mahallesi Merkez Sokakta kirada oturan 43 yaşındaki Uğur Demiröz, tüm mal varlığı olan keçilerini satıp parasıyla kampanyaya destek olmak istediğini söyledi. girişimini çaresizlik içerisinde elinden hiçbir şey gelmeden evinde takip ettiğini belirten Demiröz 15 Temmuz'da ülkesi ve Türk milleti için tankların uçakların önüne geçerek hayatını kaybeden 15 Temmuz şehitlerinin bundan sonra evlerine, ailelerine ve sevdiklerine bir daha dönemeyeceğini hatırlattı.

ONLARIN SAYESİNDE YAŞIYORUZ
Dünyadaki tek mal varlığının keçileri olduğunu dile getiren Demiröz, "Bugün rahat uyuyabiliyorsak bunu 15 Temmuz'da tankların, topların önüne geçen ve darbe girişimini boşa çıkaran bu ülkenin evlatlarına, şehitlerimize borçluyuz. Keçilerimi şehitlerimiz ve gazilerimiz için başlatılan kampanyaya bağışlıyorum. Keçilerimi daha iyi bir fiyata satmak ve parasını şehitlerimiz için açılan hesaba yatırmak istiyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatanımız için feda olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN