Tütüncü’nün çalışma karnesi

AK Parti Kepez Teşkilatı’nda, mahalle temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Tütüncü, projelerini anlattı

Giriş Tarihi: 12.8.2016
Tütüncü’nün çalışma karnesi
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, çalışma karnesini AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı'nın mahalle temsilcilerine gösterdi. Söz alıp konuşan her mahalle temsilcisine cevap veren Tütüncü, bu yıl hizmete girecek ve temeli atılacak eserleri ayrı ayrı anlattı. Ülkenin sükunete girmesiyle birlikte Fabrikalar Mahallesindeki açık havuzu ile hizmet vermeye başlayan Mimar Sinan Kongre 'nin resmi açılışlarını yapacaklarını duyuran Tütüncü, satış noktasının da kurban bayramında tamamlanarak hizmete gireceğini hatırlattı.

YENİ STAT GELİYOR
Yapımı tamamlanmış eserleri sıralayan Başkan Tütüncü, ilçesindeki yeni yatırımların müjdelerini de verdi. Bunların başında en fazla heyecan uyandıran yatırım ise, Hasan Doğan Stadı'nın yıkılarak yerine 10 bin kişilik yeni stat yapılması oldu. Varsak üzerindeki Lyrboton Kome Antik Kenti'nde kazı çalışmasının başlatıldığını da duyuran Tütüncü, Antalya Arkeoloji Müzesi'nin bu çalışmasının 2017 yılında tamamlayacağını söyledi.

TEMELİ ATILACAK ESERLER
Belediyenin bu yıl gerçekleştirmeyi hedeflediği eserler ise şöyle; Kullanılmış Eşyaların Dönüşümünü Aktifleştirme Projesi (KEDAP) için yeni binası ile Tek Sarnıç Parkı temeli atılacak, Dokuma'ya kent meydanı projesi, Yeni Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi ile Masa Dağı Kentsel Dönüşüm ve Rekreasyon Projesi başlatılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü’nün çalışma karnesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN