Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedefimizden asla dönmeyiz

15’ kuruluş yıldönümünü kutlayan AK Parti’nin sahnelenen her kirli senaryoyu bozduğunu belirten Sümer, “Bu, ‘bizi hedeflerimizden hiçbir şey döndüremez’ mesajıdır” diye konuştu

Giriş Tarihi: 14.8.2016
Hedefimizden asla dönmeyiz
AK Parti'nin 15' kuruluş yıldönümüyle ilgili bir mesaj yayınlayan AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, "15 yıl önce Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde başlayan kutlu yürüyüşümüz ilk günkü aşk ve heyecanla devam ediyor" dedi. Sümer, Türkiye'yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için kararlılıkla çalıştıklarının altını çizdi.

KİRLİ OYUNLARI BOZDUK
Karanlık odaklar tarafından 15 yıl boyunca sahnelemek istenen her türlü kirli senaryoyu parti olarak bozduklarına değinen Sümer, "Alınan her seçim başarısı, bozulan tüm kirli oyunlar aslında dünyaya 'bizi hedeflerimizden hiçbir şey döndüremez' mesajıdır. Türk milleti son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi de tek bayrak tek vatan tek millet düsturu ile sokaklara ederek durdurmuştur" şeklinde konuştu. Sümer, il yönetimi olarak 15'inci kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılmak üzere bugün saat 17.00'de Ankara'da AK Parti Genel 'nde olacaklarını açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedefimizden asla dönmeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN