Kritik pazartesi

Antalyaspor’un ‘Ulasal Lisans’ başvurusu yarın federasyon tarafından yapılacak toplantıda karara bağlanacak. Ya kabul edilecek, ya eksi 3 puan cezası gelecek

Giriş Tarihi: 14.8.2016
Kritik pazartesi
Yeni yönetim göreve gelmesine rağmen kriterleri yerine getiremediği için şu ana kadar Antalyaspor'un alamadığı 'Ulusal Lisans' için yarın kritik gün. Daha önce iki kez süre verilmesine rağmen finansal kriterleri yerine getiremeyen Antalyaspor'a Ulusal Lisans verilmemişti. Son olarak verilen sürede kriterleri tamamlayamadığı için, aralarında Antalyaspor'un da bulunduğu bazı takımlara Federasyonu iyi niyetiyle 15 gün daha süre verildiği öğrenildi.

TOP FEDERASYONDA
Verilen sürenin 15 Ağustos itibariyle sona erdiği öğrenildi. Antalyaspor da bu süre içerisinde ihtilaflı dosyalarla ilgili yeniden yapılandırmaya giderek belgeleri Futbol Federasyonu'nu gönderdi. Alınan bilgilere göre Antalyaspor'un Ulusal Lisans almaması için herhangi bir engel kalmadı. Ancak yine de son kararı federasyon yarın yapacağı toplantıda verecek. Lisans verilirse sorun şimdilik ortadan kalkacak. Çok düşük bir ihtimal gibi görünse de lisans verilmezse Antalyaspor lige 3 puan cezası ile başlayacak. Ulusal lisans için ihtiyaç olan paranın 3.5 milyon TL olduğu ve yeni yönetimin bunu çözmekte zorlandığı görüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kritik pazartesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN