Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgen: Bu fotoğraf şık olmadı

Giriş Tarihi: 21.8.2016
Murat Özgen: Bu fotoğraf şık olmadı
Günlerce yazdık, ortaya belgeleri koyduk.
Yeni yönetimin yapması gerekeni, hatta 'açıklayacağız' dedikleri önceki dönemin yanlış işlerini tek tek yazdık.
Emin olun yazdıklarımız buz dağının suyun üzerindeki kısmı. Önümüzdeki hafta mevcut yönetim buzdağının altındaki kısmı da açıklayacak. Artık sokakta kim yürür, kim yürüyemez göreceğiz.
Kendisiyle bağlantısı olmayan ama piyasası en çok olan oyuncuların yetki belgelerini, hem de 'fahiş' oranlarla eski yönetime imzalattıran menajeri de biz yazdık.
Halen Antalyaspor'un kasasında olmayan bu yetki belgelerinin maddelerinde Metin Korkmaz'a bonservisin yüzde kaçı verileceği bilinmiyor. Korkmaz, yüzde 20 diyor ama gelen bilgiler yüzde 50 olduğu yönünde.
Satılırsa bahtımıza ne çıkarsa.. Bunu yazdık diye tek arayan kişi Metin Korkmaz oldu.
Yüzde 20'yi doğruladı. Sözleşmeyi gönderirim dedi, göndermedi.
Sonra Eto'o transferinin en büyük PR kaymağını yiyen IATI'nin sözleşmesinde bonservis bedelinin yüzde 50'sini alacağı çıktı ortaya.
Bunu da, aslında IATI'nin Eto'o'ya sponsor olmadığını, 2 yıl forma reklamı vererek kılıf hazırlandığını da yine biz yazdık.
Başkan bunu doğruladı.
Ben olsam Eto'o'yu 100 kuruşa satar, hakları (!) olan 50 kuruşunu IATI'ye, 20 kuruşunu da menajere verir, geri kalan 30 kuruşu da kulübün duvarına asarım. Madalya diye.
Hatta kazanılan ve kazanılması muhtemel kupaların en üstüne. 'Biz Antalyaspor'uz' dik duruşunun simgesi olarak.
Tüm bunları neden bugün yazdım?
Bugün maç var, kafa karıştırmamak lazımdı. Ancak önceki gün babası bu kulübün efsanelerinden, bende hakkı çok olan meşhur 'Kepçe Erdal'ın, yani Erdal Akpınar'ın oğlu olan eski yönetici Burak Akpınar'ın paylaştığı fotoğrafı gördüm. Bu fotoğrafın altına "Güzel şeyler konuştuk" yazmış.
Antalyaspor'un maçına 2 gün kala bonservis bedelinin yüzde ellisine sahip olduğunuz Eto'o ile ne konuştunuz?
Darbe girişimi?
Türk-Rus ilişkileri?
Bence mümkün değil ama farz edelim, transferin 'T'si geçmedi. Peki şık oldu mu?
Bunu milletin gözünün içine baka baka hem de Antalyaspor'un efsanelerinden birinin oğlunun yapması hiç şık olmadı. Maçtan iki gün önce kafa karıştıran bir ziyareti kamuoyuyla paylaşmak Osmanlıspor'un ekmeğine yağ sürmüştür bilesiniz.
Eto'o'ya geldiğinden bugüne ilk kez Türkçe mesaj yazdırmayı da başardınız ve altına onlarca Antalyaspor'a hakaret mesajına fırsat tanıdınız ya daha size ne diyeyim?
Buna 'ihanet' demiyorum..
Şimdilik..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Özgen: Bu fotoğraf şık olmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN