Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Yenikapı Ruhu’ devam ediyor

AK Parti İl Başkanı Sümer, 15 Temmuz sonrası oluşan ‘Yenikapı Ruhu’na verilen katkı nedeniyle ’ye ziyarette bulundu

Giriş Tarihi: 24.8.2016
‘Yenikapı Ruhu’ devam ediyor
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, İl Başkanı Semih Esen'e nezaket ziyaretinde bulundu. Terörün her türlüsüne karşı olduklarını belirten Sümer, "FETÖ'sü, PKK'sı, İŞİD'i, YPG'si ne varsa hepsi birleştiler. Şimdi içimizden karıştırmaya çalışıyorlar. Biz hiçbir patlamadan sonra kimsenin meşrebine, ırkına, inancına, partisine bakmadan hemen kınarız. Üzüntümüzü paylaşır, yaraların sarılması için elimizde geleni yaparız. Ama maalesef bazı parti başkanları çıkarak 'Bunlar bizim partilimiz' diyerek bulanık suda aramaya kalkıyor" ifadelerini kullandı.

YENİKAPI TEŞEKKÜRÜ
Esen'e Yenikapı Mitingi'ne verilen destekten dolayı teşekkür eden Sümer, 15 Temmuz ile dünyaya çok önemli birlik mesajı verildiğini vurguladı. Bu birlikteliğin daha ileriye taşınması gerektiğini ifade eden Sümer, "Yenikapı ile yeni açılan bir sürecin içerisine girdik. Tüm dünyaya bu ülkenin bağımsızlığına saldırıldığında demokrasisine nasıl sahip çıkacağını gösterdik. Yenikapı ruhuyla hareket ederek bu tabloyu korumalıyız" diye konuştu.
ortamın

SAMİMİYETİNE İNANIYORUZ
CHP İl Başkanı Esen de darbe girişiminden sonra oluşan ortamın samimiyetine inandıklarını vurgulayarak, bu samimiyetin devamını diledi. Esen, "Hem siyasi parti olarak hem de birey olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz" diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Yenikapı Ruhu’ devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN