Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AKMEK’te yeni dönem

Giriş Tarihi: 25.8.2016
AKMEK’te yeni dönem

Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK), binlerce kişiyi meslek sahibi yapacak yeni öğretim sezonu için kayıt almaya başlıyor. Yeni dönem kayıtlarında ilk gün 5 Eylül

Her yıl binlerce vatandaşı meslek sahibi yapan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları, yaz aylarında verilen aranın ardından eğitime kaldığı yerden devam ediyor. Gazi Semt Konağı, Osman Gazi Semt Konağı, Dokuma, Göksu, Erenköy, Sakarya, Duacı, Yenidoğan, Barış ve Varsak şubelerinde başlayacak olan kurslar farklı yaş ve meslek gruplarından kayıt kabul edecek. Şube sayısı her dönem artan kurslar, yeni dönemde de birbirinden farklı alanlarda yüzlerce kişiyi istihdam edecek.

KAYITLAR 5 EYLÜL'DE
Yeni dönemin başlayacağı AKMEK için 5-9 Eylül tarihleri arasında kayıt yapılacak. Kayıtlar tüm şubelerden bir adet vesikalık fotoğraf ve kimlik fotokopisi ile yapılabilecek. Tamamen ücretsiz olan kurslar, kayıt döneminin ardından 1 Ekim tarihinde yeni kursiyerleri ile döneme başlayacak. Kurslara kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar gerekli belgeler ile kendilerine en yakın kurs merkezine başvuru yapabilecek.

GENİŞ KAPSAMLI KURSLAR
AKMEK, yeni sezonda da farklı yaş ve meslek gruplarından oluşan yüzlerce kişiye kurs verecek. Ev kadınlarına yönelik iğne oyası, ahşap boyama, makine nakışı gibi kursların yanı sıra Kur'an-ı Kerim, İngilizce, Almanca, Arapça gibi dil kursları, , bağlama gibi enstrüman kursları, mutfak ve bilgisayar eğitimi verilecek. Meslek edindirme amaçlı gerçekleştirilen kurslar yediden yetmişe herkese hitap eden branşları ile Ekim ayında başlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AKMEK’te yeni dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN