’a transfer

Giriş Tarihi: 29.8.2016
İstanbul’a transfer
Antalya'da 1999 yılında internet haberciliğine başlayan ve 17 yıldır spor haberlerini, antalyasporum. com aracılığı ile sporseverlere aktaran Murat Duymuş, ajansspor.com'da görev almaya başladı. Duymuş, evladı gibi gördüğü antalyasporum. com sitesinin yayınların aksamasının veya durmasının söz konusu olmadığını söyledi.

YEREL BASINA TEŞEKÜR
Kırmızı-beyazlı kulübün menfaatlerine aykırı hareket edenlerin, menfaatlerini koruması gerekip de yanlışlara, haksızlıklara göz yuman üst düzey isimlerin antalyasporum.com'a karşı cephe almasının normal olduğu dile getiren Duymuş, "Kulübün imkanlarını kendi menfaatleri için kullananlar ve göz yumanlar rahatsız oluyor. Yayın politikamızdan rahatsız olanlar kendilerinin deşifre olmasından korkarak çeşitli engellemelere başvuruyor. En önemli destekçimiz Antalya'nın yerel basını. Kendilerine teşekkür ederim" dedi.

KISA ZAMANDA BÜYÜK İŞ
Ajansspor.com ile ilgili de bilgi veren Duymuş, "Bir kaç ay önce ajansspor. com'un sosyal medya hesapları için geçici olarak görev almak üzere 'a geldim. Kısa süre sonra ajansspor. com'un Genel Yayın Yönetmeni olarak görevlendirildim. Bu görev zor ancak bir o kadar da gurur ve mutluluk verici. Antalyasporum.com için aylık 1-2 milyon arasında hedeflerken ajansspor.com için ilk etapta günlük 1- 2 milyon arasında trafik hedefimiz vardı. Bunu da kısa sürede başardık. Sosyal medya hesaplarında da yüzde 40'a yakın büyüme sağladık. Büyümeye de devam ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul’a transfer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN