Alkışlanacak karar

Giriş Tarihi: 6.9.2016
Alkışlanacak karar

Manavgat’ta yer alan Dreamworld Otelleri, örnek bir karar alarak darbe şehitlerinin aileleri ve gazilere ücretsiz yaptırma imkanı sağladı

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki Dreamworld Otelleri, 15 Temmuz darbe girişiminin şehit aileleri ve gazileri ve ailelerine, rehabilitasyonlarına katkı sağlamak amacıyla birer haftalık yapma imkanı verecek.

SOSYAL SORUMLULUK
Grubun Side ve Evrenseki mahallelerindeki Dream World Aqua, Dream World Resort ve Family otellerinde geçerli olacak sosyal sorumluluk projesi kapsamında tatil yapacak şehit aileleri, gazi ve yakınları bütün etkinliklerden yararlanabilecek. Dream World Aqua Genel Müdürü Ali Aksar Gürbüz, 15 Temmuz'da çok büyük bir belanın Türk milletinin direnişi ve kahramanlığıyla atlattığını ifade ederek, "O bu milletin şerefli çocuklarından bazıları çok büyük bedeller ödedi. Eğer o gece canlarını ortaya koyan fedakar insanlarımız olmasaydı ve haince girişim başarılı olsaydı, biz bugün bu işletmeleri açamazdık. Bu kapsamda bir sosyal sorumluluk projesi olarak şehit yakınları, gazi ve yakınları birer hafta ağırlayacağız" dedi. Gürbüz, ilgili tüm yazışmaları yaptıklarını belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alkışlanacak karar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN