Yeni OSB Korkuteli’de

Giriş Tarihi: 10.9.2016
Yeni OSB Korkuteli’de

AK Parti İl Başkanı Sümer, Antalya Organize Sanay Bölgesinin yeni bir organize sanayi bölgesinin zorunluluk haline geldiğini söyledi

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Organize Sanay Bölgesi'nin yer olmadığı için işadamı ve sanayicilerin taleplerine cevap veremediğini ve yeni bir organize sanayi bölgesinin zorunluluk haline geldiğini söyledi. Sümer, bir süredir gündemde olan Korkuteli Organize Sanayi Bölgesi'ne ilişkin düzenlenen toplantıda Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Antalya ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya geldi.

EKSİKLİĞİ GİDİRECEK
Korkuteli'nin önemli bir yatırımın eşiğinde olduğunu belirten Sümer, "Korkutelimiz, Antalyamız ve ülkemizin geleceği için bir araya geldik bölgemizin hızlı adımlarla büyümesi için seçimlerde hazırladığımız projelerin takipçisi olarak bugün buradayız. Yeni istihdam alanları sağlayacak Korkuteli Organize Sanayi Bölgesi Antalya'mızın sanayileşme anlamında önemli bir sorununu daha çözecek" dedi.

BÖLGENİN KADERİ ÇOK DEĞİŞECEK
Antalya'ya kazandırılması planlanan karma sanayi bölgesi için oldukça yoğun bir talep olduğunu belirten Gökçen Özdoğan Enç ise bunun için en uygun yerin Korkuteli olduğunu ifade etti. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin de Korkuteli'ye kazandırılması planlanan sanayi bölgesinin Karma Sanayi Bölgesi olacağını vurguladı. Çetin, "Bugün 4 milyon 600 bin metrekarelik bir alanda farklı sektörlerde faaliyet gösteren tesislerin yer alacağı bir sanayi bölgesi düşünüyoruz. Sanayi bölgesi bölgenin çehresini değiştirecek" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni OSB Korkuteli’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN