’da da tedbirler alındı

Giriş Tarihi: 11.9.2016
Isparta’da da tedbirler alındı
Belediyesi, Bayramı i süresince 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdürecek. Isparta'da kurban satış yeri olarak Isparta Belediyesi'ne ait Canlı Hayvan Pazarı belirlendi. Pazar dışında her hangi bir yerde kurban satışı yapılamayacak. Kurban kesim yeri olarak Mezbaha Tesisi ve Yedişehitler Kapalı Pazar Yeri hazırlandı. Arefe günü ikindi namazından sonra mezarlıklara ücretsiz otobüs seferleri yapılacak. Bayramın 1. günü halk otobüsleri ücretsiz olacak.

ÖDEMELER YAPILABİLECEK
Tatil süresince vatandaşlar her türlü ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek. Zabıta, Temizlik, İtfaiye, Su ve Kanalizasyon İşleri, Fen İşleri ve Veteriner işleri Müdürlükleri 24 saat görev yapacak. Cenaze hizmetleri için vatandaşların Alo 188'e bilgi vermeleri yeterli olacak.

KURALLARA UYMAYANLARA CEZA
Kurban kesimlerinin ücretsiz gerçekleştirileceği belirlenen noktalarda bayram boyunca Turunç Masa ekipleri de görev alacak. Muratpaşa'da belirlenen yerler dışında park, bahçe, cadde, sokak, bina önleri gibi kamuya açık alanlarda kurban kesimi yapanlara 196 TL idari para cezası uygulanacak. Diğer yandan 9 günlük tatil süresince; Muratpaşa Belediyesi'nde Zabıta, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlükleri'nde personel görevinin başında olacak. Ekipler vardiyalı olarak tatil sürecince görev başında olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta’da da tedbirler alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN