Oğlumu kurtarın

Giriş Tarihi: 26.9.2016
Oğlumu kurtarın

’da 57 yaşındaki Nuriye Aktepe, uyuşturucu bağımlısı oğlu 27 yaşındaki H.K’ye eroin alabilmek için evdeki eşyaları sattı. Acılı annenin tek dileği oğlunun bağımlılıktan kurtarılması

Antalya'da anne ve babası 10 yıl önce boşanan H.K. acılarla dolu bir yaşam sürdü. Baba Rafet K, barışma isteğini kabul etmeyen Nuriye Aktepe'yi sokakta sırtından bıçakladı. Annesi 11 gün yoğun bakımda kalan H.K, iddiaya göre arkadaşlarının 'her şeyi unutturuyor' diye verdiği eroini annesinin üzüntüsünü dindirmek için içti. Böylelikle madde bağımlılığına bulaşan H.K, o günden bu yana uyuşturucu kullanıyor.

EVDEKİ TÜM EŞYASINI SATTI
Oğlunun madde bağımlılığı yüzünden önceki ev sahibinin kendilerini evden çıkardığını belirten Nuriye Aktepe, kriz geldiği oğluyla baş edemediğini söyledi. Alzheimer hastası annesinin emekli maaşı ve kendisinin aldığı bakım aylığının büyük bölümünü oğluna uyuşturucu sı olarak verdiğini belirten anne Aktepe "Evdeki elektronik eşyaların hepsini oğluma uyuşturucu parası bulabilmek için sattım. Ayrıldığım eşim çocuğum ölsün istiyor. Devlet büyüklerimiz, Cumhurbaşkanımız bize yardım etsin. Ne olur bize yardım edin" dedi.

BÜTÜN YAŞAMI ALT ÜST OLDU
Uyuşturucuya başlamadan önce çalıştığını ve çok mutlu olduğunu belirten H.K. ise, "Sabah kalkıyorum tek derdim para bulmak ve bu maddeyi almak. Parayı bulunca koşarak maddeyi alıp eve geliyorum. Tek yaşantım bu. Ben de topluma karışmak istiyorum. Önceden kız arkadaşım vardı. Kız arkadaşım buluşalım deyince, onunla harcayacağım parayı eroine vermeye tercih ediyordum. Bunu bana bıraktırsınlar başka bir şey istemem" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlumu kurtarın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN