Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sözünde dur Başkan

Milletvekili Reşat Petek, ödeneği çıkan yeni hastane için söz vermesine rağmen gereğini yapmayan Belediye Başkanı Ercengiz’e çağrıda bulundu: İmzanın arkasında dur

Giriş Tarihi: 29.9.2016
Sözünde dur Başkan
'da gündemdeki yerini koruyan hastane için adım atılamıyor. 'ndan ödenek ayrılan 364 yataklı hastane konusunda konuşan AK Parti Milletvekili Reşat Petek, hastane inşaatının hen��z başlanılamamış olmasından Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i sorumlu tuttu. Milletvekili Petek, Burdur Valiliği ve Belediye Başkanlığı'nın arsa tahsisi konusunda anlaşmaya vardığını söyleyerek, Başkanın 'Meclisten onay alamadım ve yetki alamadık' şeklinde mazeretlerinin olduğunu açıklamıştı.

BAŞKAN İMZASINA SADIK KALSIN
Gecikmeden üzüntü duyduğunu belirten Petek, "Biz tüm çalışmalarımızı tamamladık. Başkanımız da sözünde durup protokole uyarsa ihale aşamasına geliriz. Gönül ister ki imzaladığı protokole sadık kalsın. Anlayamadığımız bir şekilde Belediye Başkanımız, belediye meclisini gerekçe göstererek protokole uymadı. İmzası bulunuyordu ve arkasında durmasını beklerdik ve bekliyoruz da. Bu fırsatın kaçırılmaması gerekiyor. Aksi halde halkımıza bunun hesabını hiç birimiz veremeyiz" diye konuştu. Burdur Belediyesi ise, konu ile ilgili olarak gerekli açıklamanın, AK Parti İl Başkanı Süleyman Faki'nin basın toplantısının ardından yapılacağını duyurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözünde dur Başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN