Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Menderes Türel fena patladı

Antalya Toptancı Hali’nde 2016-2017 örtü altı üretim sezonu başladı. Başkan Türel, Serik Kocayatak’taki yeni hal projesinde arazisi olduğunu iddia edenlere “Haysiyet celladı, şerefsizler” ifadelerini kullandı

Giriş Tarihi: 6.11.2016
Menderes Türel fena patladı

Antalya Toptancı Hal Kompleksi'nde 2016-2017 örtü altı üretim sezonu Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Hal Komisyoncuları Dernek Başkanı Cüneyt Doğan, komisyoncular ve esnafın katıldığı törenle başladı. Haldeki dev işlem hacmiyle ilgili bazı rakamları paylaşan ve toptancı halin taşınıp taşınmayacağı konusuna değinen Başkan Türel, "Yaptım oldu politikası biz de yok. Dolayısıyla Toptancı Halin taşınıp taşınmayacağına Menderes Türel değil siz karar vereceksiniz. Siz ne karar verirseniz biz onu uygularız" dedi.

CEVAP VEREMİYOR
Antalya Toptancı Hali'nin artık ihtiyaca cevap veremediğine dikkat çeken Başkan Türel, "Artık eskiyen, ihtiyaca yeteri kadar cevap veremeyen bir halde kalmak isterseniz sizin kararınız, takdiriniz. Ama isterseniz biz daha iyisini size teslim ederiz" diye konuştu. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in, Serik ilçesi Yukarı Kocayatak'ta şimdiki hal alanından daha geniş bir alanı Büyükşehir Belediyesi'ne tahsisini yaptığını müjdeleyen Türel, "Son derece modern bir proje olacak. Otelinden sosyal tesislerine her türlü ayrıntı düşünüldü" dedi.

HAYSİYET CELLATLARI
Ne zaman devrim niteliğinde projeler yapmaya kalksa, hep büyük iftiralara maruz kaldığını söyleyen Başkan Menderes Türel, "Ben alıştım ama ne kadar alışsam da maalesef üzülmemek elde değil. Şimdi de hali taşıyacağız ya, bazı haysiyet ve şeref cellatları çıkmış diyorlarmış ki 'Menderes Türel'in akrabaları ve Menderes Türel, halin etrafında 300 dönüm arazi toplamış. Ve o yüzden hali taşımak istiyormuş.' Şimdi ben o haysiyetsiz şerefsizlere sesleniyorum. Sadece Menderes Türel değil, 1. derece akraba 2. derece akraba 3. derece, 5. derece akraba dahil halin civarında bana ve aileme ait ne varsa bana getirsinler orayı onlara bedava vereceğim. O şerefsizler o iftirayı atıyorken akıllarını başlarına taşısınlar. Menderes Türel bu memlekette haysiyeti ve şerefi ile yaşadı. Sizin gibi haysiyetsiz ve şerefsizlere de bu memleketi bırakmaz" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Menderes Türel fena patladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN