Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gönülleri fethediyorlar

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, dezavantajlı çocuklara çeşitli yardımlar yapan ‘Gönülleri Fethet Derneği’nin üyelerine ev sahipliği yaptı

Giriş Tarihi: 8.11.2016
Gönülleri fethediyorlar
Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yetim, öksüz ve kırsal kesimde yaşayan çocuklara yönelik çeşitli yardımlar yapan Gönülleri Fethet Derneği'nin üyelerini bizzat ağırladı. Yaklaşık 50 çocuk ile refakatçilerini dernekten alan belediye otobüsü, misafirleri önce Kepez Park Orman'a, ardından Kepez Macera Ormanı'na götürdü. Antalya'nın en son açılan 2 kent parkında gezen çocuklar, çeşitli etkinliklere katıldı. Kepez Macera Ormanı'ndaki macera parkına giren dezavantajlı çocuklar, burada dakikalarca eğlenme fırsatı buldu.

UNUTULMAZ BİR GÜN
Küçük yaş macera tutkunlarına yönelik etaplarda ter atan ziyaretçiler, sonrasında maneje giderek atları sevdi. İlk kez burada ata binen misafirler, unutamayacakları bir gün yaşadı. Günün sonunda ise çeşitli yiyecek ve içecekler ikram edildi.

ÖZEL İLGİ GÖSTERDİ
Başkan Tütüncü, misafirlerinin yanına giderek hem kendilerine, hem de refakatçilerine memnuniyetlerini sordu. Sevgi gösterisiyle karşılanan Tütüncü, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Her zaman Gönülleri Fethet Derneği'nin faaliyetlerinin destekçisi olacağını ifade eden Tütüncü, misafirlerinin sevincini paylaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gönülleri fethediyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN