Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ağabey katiline müebbet hapis

Kooperatif anlaşmazlığı nedeniyle ağabeyini öldüren Hasan Aytekin müebbet hapse mahkum oldu. Aytekin Hasan Tetik’i yaraladığı için de 12 yıl hapis cezası aldı

Giriş Tarihi: 10.11.2016
Ağabey katiline müebbet hapis
Antalya'da 29 Aralık 2015'te kooperatif anlaşmazlığı yüzünden kendisi gibi işadamı olan ağabeyi Mehmet Aytekin'i (58) pompalı tüfekle vurarak öldüren ve o sırada dükkana mal indiren pazarlamacı Hasan Tetik'i (45) ağır yaralayan müteahhit Hasan Aytekin (48) müebbet artı 12 yıl hapse mahkum oldu. Antalya 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Hasan Aytekin ile avukatı ve yakınları katıldı.

ÖLDÜRME KASTIM YOKTU
Hasan Aytekin'in avukatı müvekkilinin kesinlikle ağabeyi Mehmet Aytekin'i öldürme ve pazarlamacı Hasan Tetik'i ise yaralama kastının olmadığını söyledi. Son sözlerini söyleyen Hasan Aytekin de avukatının savunmasına katıldığını belirterek çocuğu olmadığı için ağabeyinin kendisini aşağılayarak 'zürriyetsiz' dediği için bu olayın meydana geldiğini kaydetti. Mahkeme, işadamı Hasan Aytekin'i, Mehmet Aytekin'i öldürmekten müebbet hapis cezasına, Hasan Tetik'i yaraladığı için ise 12 yıl ağır hapse mahkum etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağabey katiline müebbet hapis
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN