5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapıyorlar

Mersinli Memişler Grup, kuru gıda ve içecek alanında 5 kıtada 60 ülkeye ihracat yaparak, markasını uluslararası pazara başarılı bir şekilde taşıyor

Giriş Tarihi: 16.11.2016
5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapıyorlar
Memişler Grup'un bir markası olan İdeal Bakliyat, sunduğu doğal ve kaliteli ürün portföyüyle markasını, uluslararası pazarda başarı ile taşıyor. Uluslararası yardım örgütlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeni yatırımlar ekleyen İdeal Bakliyat, kuru gıda ve içecek alanında yeni tekstil ürünleri, elektronik eşyalar, prefabrik ihtiyaçlar gibi farklı ticari malların uluslararası tedarikçisi oldu.

HER SOFRADA AFİYETLE
Sunduğu tüm ürünlerde ilk günkü tazeliğiyle 'her sofrada afiyetle' sloganını benimseyerek üretimini gerçekleştiren İdeal Bakliyat, Mersin'de 45 dönüm arazi üzerine kurulu tesislerde 2 bin 500 ton kapasiteli çelik tahıl depolama siloları ve 40 bin metrekare yatay depolama olanaklarına sahip.

180 BİN TON ÜRETİM
Yılda 180 bin ton üretim kapasitesine sahip olan İdeal Bakliyat, bunlara ek olarak 7 bin metrekare gümrüklü antrepolarıyla kuru gıda sektörünün Türkiye'deki ve dünyadaki büyük aktörlerinden biri oldu. İdeal Bakliyat markası taşıyan tüm ürünler otomatik temizleme sistemleri ile sağlığa uygun yüksek kalite standartlarına ulaştı. Uluslararası Gıda Kodeksi yanında, özel müşteri talebine göre belirlenmiş kalite kriterleri ile de üretim yapılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN