Patronlar ödüllerini aldı

ATSO, geleneksel ödül töreni ile 2016 yılında en çok vergi veren, en çok istihdam sağlayan ve en çok ihracat yapan üyelerini ödüllendirdi

Giriş Tarihi: 27.11.2016
Patronlar ödüllerini aldı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) düzenlediği geleneksel ödül töreni ile 2016'da başarı gösteren üyelerini ödüllendirdi. Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Antalya milletvekilleri Ahmet Selim Yurdakul ve Mustafa Akaydın'ın da katıldığı ödül töreninde en çok vergi veren, en çok istihdam sağlayan, en çok döviz kazandıran, ilk ve ikinci en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan üyeler ödüllendirildi.

DESTEK TALEPLERİ
Toplantının açılışını yapan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Vergisini ödemekte sıkıntı çeken arkadaşlarımıza devletimiz kolaylık çıkarıyor, vergisini düzenli ödeyen arkadaşlarımız için de bir ödül olmalı. SGK primini ödeyenlere yüzde 5'lik ödül varsa, vergisini ödeyenlere de olsun. Maliye Bakanımız bu konuda çalışıyor. Çok yakında bu konuyla ilgili müjde bekliyoruz" diye konuştu. ATSO Başkanı Davut Çetin ise "Bu yıl Antalyalı işadamlarının en zor yılı olmuştur. Antalya olarak daha fazla bir araya gelmeliyiz, siyaset bizim beraberliğimizi engellememelidir" dedi. Davut Çetin, Antalya'nın sorunları karşısında hükümetin yoğun çaba göstermiş olduğunu, tarımda ihracat destekleri, turizmde uçak desteği ve finansman kolaylıkları sağlandığını hatırlatarak, "Fakat, buna rağmen Antalya turizmi, tarımı, ticareti, sanayisi bir ekonomik afet yaşadı" diye konuştu. Konuşmaların ardından başarılı şirketler ödüllendirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patronlar ödüllerini aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN