Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alkışlar Ege için

Giriş Tarihi: 12.5.2017
Alkışlar Ege için

Atık pil toplama kampanyasında birinci olan Ege Akçabelen kazandığı bisiklet ödülünü bir gazinin kızına bağışlayarak örnek oldu

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Merkez Atatürk İlkokul öğrencileri arasında düzenlenen atık pil toplama kampanyasında öğrenciler 671 kilo atık pil topladı. En fazla atık pil toplayan 6 öğrenciye bisiklet hediye edildi. Okul bahçesinde düzenlenen törende ilkokullarda Zafer Uygar Gök 73 kilo ile birinci, Aydil Rana Köse 49 kilo ile ikinci, Özge Karadağ da 39 kilo ile üçüncü olurken, ortaokullarda Ege Akçabelen 100 kilo ile birinci, Hatice Sena Kayacan 48 kilo ile ikinci, Mete Durmaz da 45 kilo ile üçüncü oldu.

BİSİKLETİNİ HEDİYE ETTİ
En fazla pil toplayıp dereceye giren öğrencilere bisikletlerini Okul Müdürü Ali Koyuncu teslim etti. Ortaokullar arası en fazla atık pil toplayan Ege Akçabelen kazandığı bisikleti bir gazi kızı olan Sena Pehlivan'a verdi. Bu örnek davranış alkışlarla karşılandı.

ÖRNEK DAVRANIŞ SERGİLEDİ
Fethiye'de ortaokullar arası en fazla atık pil toplayan Ege Akçabelen kazandığı bisikleti bir gazinin kızı olan Sena Pehlivan'a hayırlı olsun dilekleri ile hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alkışlar Ege için
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN