İhanet unutulmaz

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, 15 Temmuz şehitlerinin acısının ve milletin sergilediği kahramanlığın hiçbir zaman unutulmayacağını söyledi

Giriş Tarihi: 15.7.2017
İhanet unutulmaz
AK Parti MKYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, 15 Temmuz gecesi yapılan kalkışmada hedefin hükümet değil, Türkiye Cumhuriyeti olduğunu söyledi. İşgali sokaklara inen milyonların engellediğini belirten Milletvekili Köse, "Pensilvanya'dan aldıkları talimatla, halkımızın üzerine kurşun yağdıran alçaklar, 250 vatandaşımızı şehit ederken, 2193 vatan evladını da gazi etti. Ülkemizin bağımsızlığı için şehadet şerbetini içen şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet borçluyuz" diye konuştu.

TÜRKİYE BÜYÜYECEK
15 Temmuz'un ülkemiz için çok önemli bir kırılma noktası olduğunu ifade eden Köse, "Halkımızın sergilediği kahramanlık, vatanına ve demokrasiye sahip çıkmadaki kararlılığı sayesinde, artık hiçbir yapı, gücünü hangi ülkeden alırsa alsın hiçbir örgüt, ülkemizi bölmeye, darbe girişimlerine cesaret edemeyecektir. Türkiye, milletten aldığı güçle oluşacak iktidar sayesinde büyümeye, gelişmeye devam edecektir" dedi.

DİRİLİŞ GÜNÜ
15 Temmuz'un unutulmayacağını sözlerine ekleyen Milletvekili Mustafa Köse, "15 Temmuz'un yıldönümü dolayısıyla bir haftadır, çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Tüm halkımızı bu akşam Türk bayrakları ile meydanlara inmeye, bu milli diriliş gününü unutmamaya ve unutturmamaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhanet unutulmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN