Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP’de hain çatlağı

CHP’den bir süre önce ihraç edilen Büyükşehir ve Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Erol Özkarabekir düğmeye bastı. Özkarabekir, partideki FETÖ üyelerini deşifre edeceğini söyledi

Giriş Tarihi: 18.7.2017
CHP’de hain çatlağı
Antalya CHP'de bitmek bilmeyen kavgalar yeniden alevlendi. Partiden ihraç edilen Büyükşehir ve Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Erol Özkarabekir, kılıçları çekti. Özkarabekir, partideki FETÖ yandaşlarını açıklama tehdidinde bulundu.

OKTAY İLE KAVGA ETMİŞTİ
CHP'li Meclis Üyesi Reşat Oktay ile tartışan Erol Özkarabekir, dönemin CHP İl Başkanı Semih Esen döneminde kesin ihraç talebiyle gönderildiği İl Disiplin Kurulu tarafından 'uyarı' cezası almış, Yüksek Disiplin Kurulu'nca cezası iptal edilmişti. Bu kez 'Kesin ihraç' talebiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilen CHP Muratpaşa ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erol Özkarabekir, bir süre önce partiden ihraç edilmişti.

FETÖ'CÜLERİ AÇIKLAYACAK
Temmuz ayı meclisinde bağımsız sırasında oturan Özkarabekir, çok iyi bildiği bazı olayları bugüne kadar sadece parti içinde konuştuğunu söyledi. CHP ile bağı kalmadığını belirten Özkarabekir, "Bundan sonra serbestçe konuşacağım. Yemin ettim, kim FETÖ'cü ise açıklayacağım. Bu ülkede askere kurşun sıkanlar, milleti öldürenler bilinmeli. Beni sahte evrakla CHP'den attılar. Atılmama neden olan kavga bahane. 'ByLockçular' ve bir de 'Bayan Lockçular' var. CHP'ye 54 yılımı verdim. Partinin kişiliğiyle işim yok. Ama Atatürk ilkelerini bitirdiler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP’de hain çatlağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN