Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oteller için fuar çağrısı

ANFAŞ, bu yıl eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek otel ekipmanları ile gıda ve içecek ihtisas fuarlarına yatırımcıları, işletmecileri ve sektör profesyonellerini davet etti

Giriş Tarihi: 13.10.2017
Oteller için fuar çağrısı
BU yıl 29'uncusu düzenlenecek olan HotelEquipment'ta, Hotel Design Show heyecanı yaşanacak. Fuar kapsamında kurulacak 10 odada 10 farklı iç mimari grubun tasarımlarını sergileyeceği Hotel Design Show 2018'in tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

HER ŞEY Antalya İÇİN YAPILIYOR
ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, "Burası 'nın, Türkiye'nin fuarıdır. Biz burayı hep birlikte el ele geliştireceğiz. Her şey Antalya için" dedi. ANFAŞ Genel Müdürü Murat Özer ise, "Otel yatırımcısı, turizm işletmecisi, mimarlar, içmimarlar ve müteahhitler ve çok sayıda sektör profesyonelinin yoğun ilgi gösterdiği Hotel Design Show'u bu yıl 3'üncü kez organize ediyoruz. Bu etkinlik HotelEquipment'ın en çok ilgi çeken etkinliğiydi. Bu sene de Hotel Design Show, sektörün modasına yön verecektir" şeklinde konuştu.

EŞ ZAMANLI İKİ FUAR
Bu yıl 29'uncusu yapılacak HotelEquipment, gıda sektörünün önde gelen organizasyonu 25'inci FoodProduct-Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı ile eş zamanlı olarak Antalya Expo Center'da 17-20 Ocak 2018 tarihilerinde tek çatı altında gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oteller için fuar çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN