Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Estetikte uzman görüşü

Uzmanı Dr. Aksoy, estetik uygulamaları hakkında bilgiler verdi. Aksoy, “Sağlığınızın el vermediği operasyonlardan uzak durun” dedi

Giriş Tarihi: 15.11.2017
Estetikte uzman görüşü
ESTETİK Cerrahi Uzmanı Dr. Duygu Aksoy, Antalyalı kadınlara estetik operasyonlar ve uygulamalar öncesinde dikkat edilmesi gereken noktalar üzerine bilgi verdi. Estetik operasyonlarda kişiye özel bir yaklaşımın benimsenmesi gerektiğini belirterek konuşmasına başlayan Aksoy, işlemlere mümkünse koruyucu nitelikte 30'lu yaşlarda başlanması gerektiğine vurgu yaptı.

DÜŞÜK RİSK TERCİHİ
Kişilerin operasyonlar öncesinde doktoruna aklında yer alan tüm soruları yöneltmesi gerektiğini belirten Aksoy, "Ben ve meslektaşlarım oldukça pahalı cihazlara yatırım yapıyor ve sürekli yeni teknikler öğreniyoruz. Cihazın masrafını çıkarmak adına her probleme, o yeni cihazın kullanılmasını etik bulmuyorum. Ben etkinliği kanıtlanmış ve uygulamalarda düşük riskler taşıyan yöntemleri güvenilir buluyorum" diye konuştu. Dr. Aksoy, "Sağlığımızın el vermediği operasyonlardan uzak durmalıyız. Bir estetik işlem yaptıracağınız zaman ilk olarak sağlığınızı düşünmek gerekiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estetikte uzman görüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN